Porovnanie Smartsupp vs. Zopim

Výhody Smartsupp

Neobmedzený počet bezplatných agentov

Neobmedzený počet bezplatných chat-ov

Odpovedajte na chat-y z akejkoľvek platformy (XMPP - Jabber)

Lepšia cena

Nahrávanie obrazoviek vašich návštevníkov

Výhody Zopim

Podpora len v anglickom jazyku

Drahší

Platba len platobnou kartou

Platobné transakcie mimo Európskej únie

Kto má radšej Smartsupp než Zopim?

Důvodem pro nasazení live chatu bylo přiblížit se více našim zákazníkům. S myšlenkou spustit chat jsme v Alze pracovali již nějakou dobu. Smartsupp jsme vybrali díky rychlosti v komunikaci vyřizování našich požadavků, takže nebyla potřeba testovat jiná řešení. Smartsupp team pracuje rychle a efektivně, neustále přidávají nové funkce, to je pro nás klíčové.

Richard Krajča, vedoucí zákaznické podpory

Live chat jsme na náš web umístili za účelem zvýšení kvality služeb pro naše zákazníky, pro které je nyní mnohem snazší se operativně spojit s naší infolinkou. Zvažovali jsme konkurenční rozšířenější chat, ale nakonec jsme dali přednost kompletnímu českému řešení s kvalitní podporou.

Martin Rabovský, správce webu

Dělal jsem si podrobný průzkum dostupných live chatů a Smartsupp je nejjednoduší a zároveň kompletně české řešení. Díky komunikaci na chatu proběhlo 8 konverzí hned první týden po nasazení na web. Na základě testovacího provozu nyní hledáme pracovníky pro obsluhu chatu 24/7. Pro vzdělávací sektor je Smartsupp ideální marketingový nástroj.

Martin Pilát, marketing specialista

Přešli jsme na Smartsupp z konkurenčního live chat řešení. U Smartsuppu nám vyhovuje velmi kvalitní podpora, za Smartsuppem stojí dobrý team lidí, který umí rychle a flexibilně plnit naše požadavky.

Oliver Dlouhy, zakladatel

Vaši zákazníci sú práve teraz na vašom webe. Komunikujte s nimi a pozrite sa, čo robia.