Zpět na Blog

UPDATE: Čo pre vás Smartsupp chystá v Q1?

Prosinec 6, 2019 | Michaela Žabková | Smartsupp

Ako už iste viete, v lete sme začali pracovať na novom chatboxe a na Smartsupp multichannel dashboarde, ktorý prepojí chat s Facebook Messengerom a e-mailom. Všetky nové vychytávky, ktoré môžete očakávať, sme vám už predstavili v predchádzajúcich článkoch na blogu. VIeme, že už sa nemôžete noviniek dočkať a mnohí z vás sa pýtajú, kedy to bude. 

Veľa nových funkcií výjde už v Q1!

Odkedy sme ohlásili prípravu nového chatboxu a omnichannel dashboardu, náš produktový tím sa prakticky nezastavil a vyvíja ako o život.Rozhodli sme sa pre výraznú zmenu produktu, ktorá ho celý posunie na novú úroveň. Sme z toho nadšení a už teraz máme veľké plány. A aj keď je to obrovská výzva pre našich vývojárov, ktorí musia túto zmenu implementovať, vôbec sa toho nezľakli a pracujú na plný plyn.

Widget states Collage

Vďaka tomu už v Q1 budete môcť zo Smartsuppu manažovať FB správy a emaily. Zároveň si budete schopní s vašim návštevníkom vymeniť súbory, pretože ako sme sľubovali, s novým chatboxom príde aj možnosť filesharingu. Skvelé, že?!

Chatting Dashboard

Moment, ešte sme neskončili!

Chystáme pre vás malé prekvapenie. Už teraz vám môžeme prezradiť, že sa týka automatických správ. Bude to zmena, ktorá vám umožní pracovať s automatickými správami jednoduchšie a ešte lepšie zaujať svojich návštevníkov.

Chatbot Dashboard

Sme radi, že zostávate s nami.

Prípadné otázky nám píšte ako vždy na support@smartsupp.com