Mira AI
AI nákupní asistent – pro personalizované online nákupy 🚀
Chci to vyzkoušet

UPDATE: Čo pre vás Smartsupp chystá v Q1?

UPDATE: Čo pre vás Smartsupp chystá v Q1?
Propojte se se svými návštěvníky
Máme skvělé hodnocení

Ako už iste viete, v lete sme začali pracovať na novom chatboxe a na Smartsupp multichannel dashboarde, ktorý prepojí chat s Facebook Messengerom a e-mailom. Všetky nové vychytávky, ktoré môžete očakávať, sme vám už predstavili v predchádzajúcich článkoch na blogu. VIeme, že už sa nemôžete noviniek dočkať a mnohí z vás sa pýtajú, kedy to bude. 

Veľa nových Smartsupp funkcií výjde už v Q1!

Odkedy sme ohlásili prípravu nového chatboxu a omnichannel dashboardu, náš produktový tím sa prakticky nezastavil a vyvíja ako o život. Rozhodli sme sa pre výraznú zmenu produktu, ktorá ho celý posunie na novú úroveň. Sme z toho nadšení a už teraz máme veľké plány. A aj keď je to obrovská výzva pre našich vývojárov, ktorí musia túto zmenu implementovať, vôbec sa toho nezľakli a pracujú na plný plyn.

Widget states Smartsupp

Vďaka tomu už v Q1 budete môcť zo Smartsuppu manažovať FB správy a emaily. Zároveň si budete schopní s vašim návštevníkom vymeniť súbory, pretože ako sme sľubovali, s novým chatboxom príde aj možnosť filesharingu. Skvelé, že?!

Chatting Dashboard Smartsupp

Moment, ešte sme neskončili!

Chystáme pre vás malé prekvapenie. Už teraz vám môžeme prezradiť, že sa týka automatických správ. Bude to zmena, ktorá vám umožní pracovať s automatickými správami jednoduchšie a ešte lepšie zaujať svojich návštevníkov.

Chatbot Dashboard Smartsupp

Sme radi, že zostávate s nami.

Stále si nevíte rady? Kontaktujte nás prostřednictvím chatu po přihlášení se do vašeho Smartsupp účtu. Rádi vám pomůžeme. Upozorňujeme, že zákaznický servis je dostupný pouze v placených balíčcích.